Aktuální kalendář závodů ČASS

13.6.2023      Ladislav Chyba      Sportovní klub      845

Aktuální kalendář závodů ČASS

Níže můžete sledovat automaticky aktualizovaný přehled závodů vedených pod hlavičkou svazu ČASS (Česká asociace sleddog sportů). Závody jsou určeny pro závodníky se zaplacenou a tím platnou licencí (dospělí i junioři) pro danou sezónu. U některých závodů je mimořádně vyhlášena i tzv. "kategorie příchozích", kde je možnost účasti i bez sportovní licence (po splnění konkrétních podmínek pro jednotlivé závody). Více informací o vypsaných soutěžních kategoriích, jejich konání a podmínkách účasti, naleznete v propozicích jednotlivých událostí po jejich rozkliknutí v tabulce termínů níže. Kalendář naleznete vyvěšen i na www.mushing.cz.
 

Informace pro zájemce o členství ve Sportovním klubu českého horského psa, z.s.

V případě vašeho zájmu stát se členy sportovního klubu českého horského psa, z.s. můžete postupovat dle přiloženého postupu v sekci "Jak se stát členem sportovního klubu ČHP". Základní podmínkou členství ve "sportovním klubu" je členství v "Klubu českého horského psa".
 

Kalendář aktuálních termínů závodů České asociace sleddog sportů

Filtrace Druh a typ závodu  Sezóna závodu 
Datum Typ Stav závodu Místo konání Název závodu Pořadatel Uzávěrka  
09.09.2023 - 10.09.2023 schválen Hradec Králové, rekr.areál Biřička MR CC ManMat Canicross Okolohradce MČR 2023 Dušan Erbs 2023-09-09  
16.09.2023 - 17.09.2023 schválen Louka u Olešnice JEŽDĚNÍ NA VALŠE 2023 Michal Chovanec 2023-09-13  
23.09.2023 - 24.09.2023 schválen Kemp Křivonoska Jihočeský canicross VII. Jan Hladký 2023-09-15  
30.09.2023 - 01.10.2023 schválen Hrob u Teplic Hrobská jízda Dagmar Šindelářová 2023-09-27  
07.10.2023 - 08.10.2023 schválen Abertamy areál Technických služeb MR Memoriál J.Svobody Dagmar Šindelářová 2023-10-04  
14.10.2023 - 15.10.2023 schválen Kemp Brodský - Červený Kostelec Fitmin 2023 Jaromír Hanuš 2023-10-08  
21.10.2023 - 22.10.2023 schválen TZ Littner, Bzenec TLAPKROS 2023 Dominika Potměšilová 2023-10-06  
28.10.2023 - 29.10.2023 schválen Moravský Beroun -areál Rio Star Mushing lávovou stezkou Renáta Macková 2023-10-25  
04.11.2023 - 05.11.2023 schválen Břežany u Horažďovic Břežanská stopa 2023 Jana Králová 2023-11-01  
04.11.2023 - 05.11.2023 schválen Červenovodské sedlo Lady Brighit Magadan Martin Souček 2023-11-02  
09.11.2023 - 12.11.2023 schválen Abertamy - Větrov MS FISTC sprint mid ABERTAMY Roman Habásko 2023-10-24  
18.11.2023 - 19.11.2023 schválen Běleč nad Orlicí Fitmin Hradecký sprint 2023 Jaromír Hanuš 2023-11-12  
25.11.2023 - 26.11.2023 schválen Točník Točník Jiří Stejskal 2023-11-23  
09.03.2024 - 10.03.2024 schválen Moravský Beroun -areál Rio Star Jarní mushing lávovou stezkou Renáta Macková 2024-03-07  
16.03.2024 - 17.03.2024 schválen Moravský Beroun -areál Rio Star Jarní mushing lávovou stezkou-NÁHRADNÍ TERMÍN Renáta Macková 2024-03-14  
23.03.2024 - 24.03.2024 schválen Jedomělice u Slaného, okres Kladno, Středočeský kraj Libová jízda Renáta Macková 2024-03-20  
20.04.2024 - 21.04.2024 schválen Stříbro Stříbrský sprint Rostislav Job 2024-04-17  
28.10.2023 - 29.10.2023 schválen Moravský Beroun -areál Rio Star Mushing lávovou stezkou Renáta Macková 2023-10-25  
04.11.2023 - 05.11.2023 schválen Břežany u Horažďovic Břežanská stopa 2023 Jana Králová 2023-11-01  
04.11.2023 - 05.11.2023 schválen Červenovodské sedlo Lady Brighit Magadan Martin Souček 2023-11-02  
18.11.2023 - 19.11.2023 schválen Běleč nad Orlicí MR Fitmin Hradecký mid 2023 Jaromír Hanuš 2023-11-12  
25.11.2023 - 26.11.2023 schválen Točník Točník Jiří Stejskal 2023-11-23  
09.03.2024 - 10.03.2024 schválen Moravský Beroun -areál Rio Star Jarní mushing lávovou stezkou Renáta Macková 2024-03-07  
16.03.2024 - 17.03.2024 schválen Moravský Beroun -areál Rio Star Jarní mushing lávovou stezkou-NÁHRADNÍ TERMÍN Renáta Macková 2024-03-14  
 
13.01.2024 - 14.01.2024 schválen Abertamy areál Technických služeb MR Eduardův sprint Dagmar Šindelářová 2024-01-10  
20.01.2024 - 20.01.2024 schválen Běžecký areál Vejsplachy Fitmin WinterRide Vrchlabí Veronika Navrátilová 2024-01-17  
10.02.2024 - 11.02.2024 schválen Churáňov (Zadov) ŠUMAVA - TRAIL Jana Králová 2024-02-07  
17.02.2024 - 18.02.2024 schválen Zásada Zásada 2024 Aleš Pícl 2024-02-15  
24.02.2024 - 25.02.2024 schválen Abertamy areál Technických služeb Eduardův sprint-náhradní termín Dagmar Šindelářová 2024-02-21  
13.01.2024 - 14.01.2024 schválen Abertamy areál Technických služeb MR Eduardův mid Dagmar Šindelářová 2024-01-10  
20.01.2024 - 21.01.2024 schválen Janovičky u Broumova Fitmin Janovičky 2024 Jaromír Hanuš 2024-01-14  
09.02.2024 - 11.02.2024 schválen Churáňov (Zadov) ŠUMAVA - TRAIL Jana Králová 2024-02-07  
24.02.2024 - 25.05.2024 schválen Abertamy areál Technických služeb Eduardův mid-náhradní termín Dagmar Šindelářová 2024-02-21  
23.01.2024 - 27.01.2024 schválen Deštné v Orlických horách MČR long Šediváčkův long 300 Pavel Kučera 2004-01-07  
24.01.2024 - 27.01.2024 schválen Deštné v Orlických horách MČR long Šediváčkův long 200 Pavel Kučera 2024-01-07  
24.02.2024 - 26.02.2024 schválen Pec pod Sněžkou/Krkonoše 30. ročník LEDOVÁ JÍZDA - MEMORIÁL DR.VÁCLAVA VOJTĚCHA Aleš Pícl 2024-02-23  

Telefon kny9j6h      Telefon +420 602 547 689      E-mail predseda@ceskyhorskypes.cz