Informace o očekávaných štěňátkách

  

1 V CHS Czech Story došlo ke krytí fenky Báry z Chřibského úpatí (žlutobílá) psem Ori Růžová louka (žlutobílý). Březost je již  potvrzena. Předpokládané narození štěňátek - 23.-28.1. 2020. Kontakt na chovatele: Lenka Škovranová, tel: 602 141 272.

 

2 V CHS p. Kawecki do šlo ke krytí feny Ája Kytička (černobílá) psem Falco Severozápadní cesta (žlutobílý). Březost je již potvrzena, narození štěňátek se očekává na konci ledna 2020. Kontakt na chovatele: p. Marek Kawecki, tel: 604 535 053.

 

3 V CHS Pálavská bouře došlo ke krytí feny Adelain Pálavská bouře (žlutobílá) psem Nero Růžová louka (černobílý). Březost není dosud potvrzena, předpokládané narození štěňátek je koncem února 2020. Kontakt na chovatelku: Lenka Dirgasová, tel: 776 357 354.

 

4 V CHS Severozápadní cesta došlo ke krytí feny Aranka Dobrá volba (černobílá) psem Nero Růžová louka (černobílý). Březost není dosud potvrzena, předpokládané narození štěňátek je koncem února 2020. Kontakt na chovatele: Kamil Hutař, tel: 724 259 929

 

5 V CHS z Kraje půlnočího slunce došlo ke krytí feny Nora Růžová louka (černobílá) psem Alvin Dobrá volba (černobílý). Březost je již potvrzena, předpokládané narození štěňátek je koncem února 2020. Kontakt na chovatele: Zbyněk Herynek, tel:603 585 978.

 

6 V CHS Brdský expres došlo ke krytí feny Agathy pod Lazeckou skálou (žlutobílá) psem Amadeusem z Klánovického lesoparku (žlutobílý). Březost není dosud potvrzena, předpokládané narození štěňátek je začátekm března 2020. Kontakt na chovatele: Tomáš Voříšek, tel: 602 547 689.

 

stará čísla Spřežení

CHP menu sprezeniNa klubových stránkách je založena nová rubrika "Zpravodaj-Spřežení", která je přístupná pouze pro přihlášené členy klubu. Po přihlášení ji naleznete v hlavním menu v záložce "Informace".

Díky Oldovi Kupkovi, který stará čísla skenuje a převádí do elektronické podoby, za což mu patří velký dík, v rubrice postupně přibývají jednotlivá čísla. Pokud vám nefunguje přihlášení, či ani po přihlášení rubriku nevidíte, kontaktujte správce webu, který zkontroluje vaše oprávnění. Najdete tam spoustu užitečných informací, tak přejeme zajímavé počtení.
Soubory ve formátu pdf jsou optimalizování pro prohlížení v prohlížeči. Nejsou vhodné pro tisk.

https://www.ceskyhorskypes.cz/index.php/sprezeni-left

Přidali jsme další dávku čtení na prázdniny - čísla 3-13 z let 2010-2015.

Sportovní klub - upozornění na aktivaci licencí

Na základě usnesení obou sekcí SSPS byla schválena povinnost aktivní licence na všechny závody uvedené v termínovém kalendáři SSPS.
Termín pro zaplacení poplatku 400-, Kč za aktivaci licence je vždy 10. 9. , po tomto termínu bude již možná pouze individuální platba za cenu 1000,- Kč.

Závodník s přiděleným DID nemůže startovat v kategoriích pro příchozí !!

 

Celý text usnesení o licencích najdete na: http://www.mushing.cz

ČHP se zahrál ve videoklipu Raduzy

 .Český horský pes Dasty / Báček/ Hvězda Vysočiny si zahrál v klipu k novému CD Radůzy Gaia.Dasty Hvězda vysočina a Radůza

Písničkářka Radůza vydává nové CD GAIA. Loví na něm českého horského psa lukem a šípem.

Číst dál: ČHP se zahrál ve videoklipu Raduzy

Nové webové stránky

Rád bych Vás tímto přivítal na nových webových stránkách klubu ČHP.

Tyto nové webové stránky jsou založeny na redakčním systému Joomla! a je tedy možné využít všech pozitiv, které tento "Open Source" projekt nabízí. Na druhé straně využití masově rozšířeného nástroje s sebou nese i tu horší stránku - láká ke hledání chyb v systému a jejich využití k ničení a způsobení škod (ať již ze zábavy nebo cíleně). Prosím buďme si těchto skutečností vědomi.

Číst dál: Nové webové stránky

Výzva chovatelům Čechohoráků

Rozhodli jsme se poprosit Vás o zaslání fotografií Vašich pejsků. Nejpoutavější z nich chceme použít k propagaci tohoto krásného plemene. Té je třeba k zachování genetického fondu a zdravému rozvoji chovu. Pokud se rozhodnete nám pomoci, posílejte prosím fotky ve formátu JPG na adresu: foto@ceskyhorskypes.cz.
Pokud by fotky byly moc velké, či jich bylo větší množství, je lepší použít veřejných úložišť např. www.uschovna.cz ("Poslat zásilku").

Číst dál: Výzva chovatelům Čechohoráků

Speciální výstava Kutná Hora, 2011

Archie z Bártova háje - Vítěz speciální výstavy7.5.2011 se konala speciální výstava v zámeckém parku na Kačině u Kutné Hory.
Fotografie z výstavy si můžete prohlédnout zde - Fotogalerie.

Vítězem plemene se stal Archie z Bártova háje.

Číst dál: Speciální výstava Kutná Hora, 2011

Nová chovatelská stanice

V sekci Chovatelské stanice přibyly informace o nové chovatelské stanici v Rychnově nad Kněžnou - ze Zmrzlíku.

Podkategorie

   

Fotogalerie  

   

Přihlášení / Odhlášení  

   

Aktuální diskuze  

Odpovědí Předmět
5
13.10.2019 9:48  Obecné

0
15.09.2019 0:06  Obecné

0
29.07.2019 7:10  Obecné

2
08.01.2019 18:40  Obecné

Historie:   4h   8h   12h   24h
   
Copyright © 2020 Klub Českého horského psa. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.